LáZnění leden/únor 2024

Půjde opět o cyklus čtyř setkání, která se budou konat v následujících termínech: 31.1., 7.2., 14.2., 21.2. vždy v čase 18:30 – 20:30.

Setkávat se budeme v hotelu Marianeum, Máchova 571/7, Praha 2.

Je možné hlásit se na všechna setkání najednou za cenu 1200 Kč (také tři setkání jsou zvýhodněná za cenu 900 Kč) nebo na jednorázová setkání á 360 Kč . A učinit tak můžeš skrze formulář níže.

Setkáními se budou prolínat tradiční leitmotivy jako zpomalení, laskavost, sebepéče, sounáležitost, bezpečí či hra.

Můžeš se těšit na jemná hlasová cvičení, lidovky z celého světa i tvoření tady a teď.

Pokud třeba o LáZnění uvažuješ poprvé, tak neboj, nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti, je i úplně v pohodě, pokud se třeba zpívat trochu bojíš, setkání budu provázet tak, abys měla prostor poznávat svůj vlastní hlas bez obav z hodnocení, ba co víc, abys poznala ten pocit, že tvůj hlas je primárně pro tebe a že se jím můžeš pohladit.

Chceš se na něco doptat? Neváhej se mi ozvat, zodpovím, co budeš potřebovat;-).


Záměrem LáZnění je sebepéče a zpřítomnění skrze hlas. Mým přáním je vytvořit pro tebe bezpečný prostor, ve kterém můžeš prostě být, zpívat a zažívat sílu společného zpěvu

Těším se na tebe;-)

„LáZnění byl můj první vedený kurz zpívání, kterého jsme se kdy zúčastnila, a jsem nadšená, že jsem to mohla zažít právě u Štěpánky – lektorky, která je empatická, hravá a umí vytvořit bezpečné prostředí pro všechny bez rozdílu zkušeností a schopností pracovat se svým hlasem. Vede jemně prostřednictvím různých technik k objevování bránice a vlastní přirozené polohy hlasu. Nadchnul mě výběr písní – žádné typické odrhovačky, ale naopak písně, které jsou krásné, ale zároveň téměř neznámé – maorské, africké, indiánské, i málo známé české lidové.“

Káťa Škaroupková, účastnice skupinového LáZnění