LáZnění duben/květen 2024

Další série setkání, tentokrát pro uzavřenou skupinu, proběhne v termínech 10.4., 17.4., 24.4., 15.5., 22.5. Vždy 18:30-20:30. V mezičase bude sváteční pauza. Setkávat se budeme na Praze 2 – Máchova 7.

Díky stabilní skupince se tentokrát zaměříme na vývoj jednotlivých písní i náš společný pocit bezpečí.

Nadále platí, že hlavním záměrem LáZnění je zastavení se a opečování. Mou prioritou je na LáZnění laskavost, protože mám zkušenost, že to je zásadní pomocník při prozkoumávání vlastního hlasu. Nabídnu ti hravost a prostor vyblbnout se a zaměstnat hlavu, ale i jemná cvičení pro zklidnění nervového systému (mimochodem samotný zpěv je jedním takových cvičením;-). Zároveň budu obsah stavět tak, abys měla šanci odnést si i trochu z pěvecké techniky, její principy se totiž můžou hodit i do každodenního života.

Cena za celý cyklus je 1500 Kč.
Pokud se chceš, ale už teď víš, že na jedno konkrétní setkání nebudeš moct dorazit, nabízím lehce sníženou cenu na 1350 Kč, jen mi prosím dej vědět, které setkání to bude.
Pokud se chceš přidat, tu je rovnou přihlašovací formulář.


„LáZnění byl můj první vedený kurz zpívání, kterého jsme se kdy zúčastnila, a jsem nadšená, že jsem to mohla zažít právě u Štěpánky – lektorky, která je empatická, hravá a umí vytvořit bezpečné prostředí pro všechny bez rozdílu zkušeností a schopností pracovat se svým hlasem. Vede jemně prostřednictvím různých technik k objevování bránice a vlastní přirozené polohy hlasu. Nadchnul mě výběr písní – žádné typické odrhovačky, ale naopak písně, které jsou krásné, ale zároveň téměř neznámé – maorské, africké, indiánské, i málo známé české lidové.“

Káťa Škaroupková, účastnice skupinového LáZnění