Možnosti skupinového LáZnění

Průbežně otevírám:

CYKLUS PRAVIDELNÝCH SETKÁNÍ VE STABILNÍM KRUHU ŽEN

Opakované setkávání přináší kouzlo postupného sbližování celé skupiny, ve které se postupně ještě více prohlubuje bezpečná atmosféra. Je krásné pozorovat, jak se postupně proměňuje i zvuk celého kruhu, jak se prolíná, stává se jistějším. Ženy odhazují obavy být slyšet, kruh potřebuje méně mého provázení a já často už jen poslouchám a dojímám se.

JEDNORÁZOVÁ SETKÁNÍ v Centru komplexní péče Sámova

Je pro tebe, pokud chceš k LáZnění přičichnout, nebo nemáš časový prostor na pravidelná setkávání.

Nyní je plánované setkání v termínu 13.4. 9:30-11:30, které je určeno pro ženy stejně jako pro muže. Bližší informace najdete tu.

Obsahem a strukturou bude toto setkání velmi podobné ostatním LáZněním, která pořádám. I zde se budu zaměřovat na tvorbu bezpečného prostředí, na techniky, které ti pomohou dostat se více do těla a objevovat vlastní hlas, přinesu krásné lidovky z celého světa a možnost vyzkoušet si tvořit tóny tady a teď.


WORKSHOPY

V různých místech, o různé délce, s různým zaměřením.

LáZnění v Chocni

Opět se chystá se již tradiční Láznící workshop v chocenském Kamínku (centru pro rodinu). Proběhne v sobotu 20.4.2024 13.00-17:00. Hlásit se můžeš skrz kontakty na webu Kamínku.


LÁZNĚNÍ NA MÍRU

Ráda s vámi i i vymyslím LáZnění na míru, dejte mi vědět a probereme možnosti.

Setkání nejčastěji probíhají v Praze, ale v případě skupiny zájemkyň v jiném městě za vámi ráda dorazím na další místa. Pravidelně takhle jezdím třeba do Chocně.

Láká tě spíš individuální LáZnění?

Ráda tě podpořím na cestě tvého hlasu.

Působím v Praze. Cena za individuální LáZnění je 700 Kč/hod.

Pro LáZnění z vícero důvodů doporučuji spíše osobní setkání, pokud tě ale tahle zkušenost láká a žiješ daleko, můžeme obsah přizpůsobit online variantě;-).

Pro domluvu termínu stačí, když se mi ozveš na stepanka.hlasem@gmail.com, budu se snažit zareagovat do 48 hodin;-).

Nebo máš možná dotazy, zvažuješ, jestli je to pro tebe? I v tom případě mi napiš, probereme, co bys k LáZnění potřebovala vědět.

Těším se na setkání!

O všech LáZnících akcích dávám vědět v newsletteru. Tady se k němu můžeš přihlásit, aby ti neutekla žádná pozvánka.

Stejně tak o chystaných LáZněních informuji na sociálních sítích. Sledovat mě můžeš tu.