O mé tvorbě a cestě k ní

Zpívám a tvořím písničky. Něžné, melancholické, radostné i humorné. Vnímám je jako možnost zaznamenat prožité momenty, situace, období a pocity a poslat do světa nějakou zprávu, často útěchu

V roce 2021 jsem vyslala první singl Dívenka za sklem (prod. Michal Štefek, klavír Denisa Blaha). Současně tvořím další písně a sním o vydání alba.

Velkou podporou je mi celá kapela ve složení Bára Härtingová (klavír), Karel Ďásek (kytara), Michal Štefek (baskytara/kontrabas) a Lukáš Mandlík (bicí), která skladby dotváří svým umem a sahá při tom do vícero žánrů (folk, pop, jazz, blues,…)

O našich koncertech dávám průběžně vědět v newsletteru a na sociálních sítích. Tam můžeš najít i úryvky ze zkoušek a koncertů. Dívenku za sklem si můžeš poslechnout na Spotify a YouTube. Tam občas přidávám i záznamy z koncertů.

Je možné domluvit se na koncertu ve tvé kavárně, v rámci oslavy, festivalu či jiných příležitostí. Dej mi vědět, určitě něco vymyslíme.

V současné době intenzivně nahráváme album s názvem Měkko. Bude zahrnovat písničky, co mi vznikly pod rukama v uplynulých letech, a které shrnují období, během kterého jsem objevovala jak v sobě rozšiřovat pocit, který pro sebe nazývám „měkko“. Vědomí, že je ve mně někdo, kdo stojí na mé straně, kdo je laskavý, brousí hrany, zjemňuje a ukazuje na to, co je a co naopak vůbec není důležité. Jsou to písničky písničky něžné, melancholické, radostné i humorné. Přeji si poslat skrze ně do světa trochu útěchy a sounáležitosti. Věřím, že v sobě nesou lehkost a nadhled, ale taky zprávu, že je v pořádku plakat, bát se a „selhávat“.

Vznik alba můžete v současné době podpořit v rámci probíhající Donio kampaně, ve které si mezi odměnami můžete pořídit samotné album, tetovačky s názvy písniček, lekce se členy kapely a mnoho dalšího. Děkujeme!